درباره فروشگاه درب ضدسرقت معتقد

کارخانه درب معتقد در سال 1351 با هدف تولید انبوه درب های پیش ساخته،در استان آذربایجان شرقی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و 3500 متر سالن سرپوشیده در شهرستان تبریز راه اندازی و افتتاح گردید.
موسس این کارخانه بر اساس تجربه و دانشی که در زمینه،تولید درب های پیش ساخته داشت از ابتدا، برنامه های خود را مبتنی بر ایجاد کارخانه ای کاملاً تخصصی و حرفه ای قرار دادند. تاکنون با تولید محصولات قابل رقابت با کارخانه های معظم درب و پنجره، ایجاد زیرساخت منحصر به فرد مبتنی بر تکنولوژی روز، ارائه خدمات نموده است.
مدیران و کارکنان این کارخانه همواره شاخص ترین عوامل موفقیت،در این صنعت را که شامل تکنولوژی محصول و بازار می باشند به دقت مورد توجه قرار داده و مشتری مداری و توجه به بهبود پایدار،در وضعیت محصولات را سرلوحه وظایف خود قلمداد کرده اند و همواره استفاده مستمر از کارکنان فنی و کارشناسان،را که از پارامترهای اساسی حضور موفق و موثر در بازار منطقه است به طور جدی دنبال می نمایند.
در سال 1375 با اخذ پروانه بهره برداری،به شماره 518938 از اداره کل صنایع و تعریف بازار شمال غرب کشور به عنوان هدف و تجهیز ماشین آلات و سالن های تولید به ظرفیت،تولید سالانه 9500 عدد درب MDF و HDF  در انواع و طرح های مختلف و با چارچوب های فلزی دست یافتیم.
از سال 1385 با توجه به نیاز بازار و قطع واردات درب های ایمنی ضد سرقت و نیز پاسخ به نیاز کل کشور به این نوع دربها اقدام به خرید و واردات ماشین آلات با تکنولوژی روز نموده و با سرلوحه قرار دادن کیفیت محصول تولیدی و با بهره گیری از سیستم های مدیریت کیفیت به این مهم نایل آمدیم.

هر شرکتی مزیت‌ها و قابلیت‌هایی دارد که متفاوت از شرکت‌های رقیب است و لازم است که این قابلیت‌ها به نحوی به اطلاع مخاطبان برسد تا آنان با قدرت انتخاب بهتر و بیشتری  نسبت به خرید محصولات تصمیم بگیرند .

استفاده از تکنولوژی پیشترفته در تولید محصول

کیفیت برتر خدمات و نوآوری در محصولات

استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارآمد

تنوع رنگ و طرح بیشتر

ضمانت و گارانتی محصولات

دارنده گواهینامه UL اروپا برای درب های ضدحریق

ظرفیت بالای تولید و ارائه محصولات بر اساس نیاز

برگزاری دوره های آموزشی برای نصابان درب نمایندگان

همواره با خدماتی پایدار و همیشگی بوده ایم ، هیچگاه ، در هیچکاری تیم پشتیبانی از مسولیت های خود کناره گیری نکرده و تا پایان راه با مشتری بوده ایم .

فروشگاه اینترنتی درب معتقد به نشانی www.digidoormotaghed.com  در تاریخ 99/5/15 افتتاح گردید .